خاله فر

یک واحد تولید مواد پلیمری در تاکستان به بهره‌برداری می‌رسد

شناسهٔ خبر: 3952098 –
قزوین- استاندار قزوین از یک واحد بزرگ تولید مواد پلیمر و کاغذ دکوراتیو و پرس MDF در تاکستان که برای افتتاح توسط رئیس جمهور آماده می شود بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون همتی عصر پنجشنبه از چند طرح کشاورزی و یک واحد بزرگ تولید مواد پلیمری و سردخانه در شهرستان تاکستان بازدید کرد.

واحد تولید مواد پلیمری و فیلم های چند لایه قابل ستفاده در صنعت چاپ و بسته بندی در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع با هشت هزار متر زیربنا در مدت ۲.۵ سال ساخته شده و در سفر دوم رئیس جمهور به بهره برداری خواهد رسید.

در این واحد که۱۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده سالانه ۱۶ هزار تن در فاز اول و ۳۰ هزار تن در فاز دوم انواع مواد پلیمری تولید می شود و با بهره برداری از آن زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر فراهم می شود.

همچنین واحد تولید کاغذ دکوراتیو و پرس MDF  که در همین مجموعه قرار دارد با ۱۵۰ میلیارد تومان تکمیل شده و آماده بهره برداری است که در روزهای آینده توسط رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

در این واحد بزرگ تولیدی که در فضایی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع احداث شده در فاز اول ۱۰۰ هزار ورق و فاز دوم ۲۰۰ هزار ورق انواع کاغذ دکوراتیو و پرس MDF تولید و به بازار عرضه می شود.

در این واحد نیز برای ۶۰ نفر شغل ایجاد شده است.

در این بازدید علی اکبر متقی فرد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و سیاوش طاهرخانی فرماندار تاکستان نیز حضور داشتند.

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .