خاله فر

در نخستین مسابقات دو و میدانی سال 96
تیم دو و میدانی آبیک با 8 مدال طلایی شد
دبیر هیأت دو و میدانی استان قزوین گفت: یک دوره مسابقات دو و میدانی به مناسبت گرامیداشت روز سلامت در ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان قزوین برگزار شد که در بخش تیمی، تیم آبیک توانست با هشت مدال طلا مقام قهرمانی را کسب کند.

غلامرضا سعادت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین از برگزاری یک دوره مسابقات دو و میدانی به مناسبت گرامیداشت روز سلامت در ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان قزوین خبر داد و اظهار داشت: در این دوره از مسابقات 150 ورزشکار در چهار رده سنی و 6 ماده به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی افزود: این دوره از مسابقات در روز هجدهم فروردین ماه جاری برگزار شد و ورزشکاران برتر رده سنی بزرگسال در 24 فروردین ماه جاری به شیراز و ورزشکاران رده سنی نوجوانان در تاریخ یکم اردیبهشت ماه جاری به تهران اعزام می‌شوند.

دبیر هیأت دو و میدانی استان قزوین عنوان کرد: در ماده 100 متر سرعت محمدجواد رنجکش با رکورد 12.68 ثانیه در رده سنی نونهالان، محمدسبحان رضایی با رکورد 12.03 ثانیه در رده سنی نوجوانان، علیرضا قبادی با رکورد 11.20 ثانیه در رده سنی جوانان و سینا طاهرخانی با رکورد 11.18 ثانیه در رده سنی بزرگسالان مقام های نخست را کسب کردند.

سعادت مطرح کرد: همچنین ابوالفضل دین‌قبادی با رکورد یک دقیقه و هشت ثانیه در رده سنی نونهالان، علی کریمی با رکورد 59.58 ثانیه در رده سنی نوجوانان، رضا پور بابایی با رکورد 53.07 ثانیه در رده سنی جوانان و سجاد عباسی با رکورد 50.90 در رده سنی بزرگسالان در ماده 400 متر در جایگاه نخست ایستادند.

این مسؤول ورزشی عنوان کرد: در ماده 800 متر محمد سلطانی با رکورد دو دقیقه و 39 ثانیه در رده سنی نونهالان، ابوالفضل خوئینی با رکورد دو دقیقه و 51 ثانیه در رده سنی نوجوانان، علیرضا مرادخانی با رکورد دو دقیقه و یک ثانیه در رده سنی جوانان و امیر طاهرخانی با رکورد دو دقیقه و چهار ثانیه در رده سنی بزرگسالان مقام نخست را به خود اختصاص دادند.

دبیر هیأت دو و میدانی استان قزوین گفت: در ماده سه هزار متر محمد سلطانی با رکورد 11 دقیقه و 46 ثانیه در رده سنی نونهالان، علی‌اکبر نوروزی با رکورد 11 دقیقه و 11 ثانیه در رده سنی نوجوانان، علی محمدی با رکورد 11 دقیقه و 15 ثانیه در رده سنی جوانان و علی رستمی با رکورد 9 دقیقه در رده سنی بزرگسالان مقام نخست را کسب کردند.

سعادت اضافه کرد: در ماده پرش طول امیرحسین اسکندرلو با پرشی به طول پنج متر و هفت سانتی‌متر در رده سنی نونهالان، کسری کوچکی با پرشی به طول پنج متر و دو سانتی‌متر در رده سنی نوجوانان، محسن سلطانی با پرشی به طول پنج متر و 55 سانتی‌متر در رده سنی جوانان و سبحان طاهرخانی که چهره نام آشنای پرش طول استان قزوین است با پرشی به طول هفت متر و 58 سانتی‌متر در رده سنی بزرگسالان در جایگاه نخست این دوره از مسابقات ایستادند.

وی یادآور شد: در ماده پرتاب وزنه قاسم خیرلی با پرتابی به طول 9 متر و 67 سانتی‌متر در رده سنی  نونهالان، علیرضا شایگان با پرتابی به طول 10 متر و 95 سانتی‌متر در رده سنی نوجوانان، معین شجاعی با پرتابی به طول 9 متر و 55 سانتی‌متر در رده سنی جوانان و امیرحسین خمسه با پرتابی به طول 13 متر و 10 سانتی‌متر در رده سنی بزرگسالان به مقام قهرمانی دست یافتند.

دبیر هیأت دو و میدانی استان قزوین تصریح کرد: در بخش تیمی، تیم دو و میدانی آبیک توانست با هشت مدال طلا مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد و پس از تیم آبیک، تیم دو و میدانی البرز با 6 مدال طلا، تیم دو و میدانی قزوین با 6 مدال طلا و تیم دو و میدانی تاکستان با سه مدال طلا به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

انتهای پیام/77034/ 40/م

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .