خاله فر

تصویب ۴۰۰ هزار میلیارد تومانی بودجه عملیاتی سال آینده کشور/زمینه های ایجاد اشتغال در برنامه ششم هموار شده است

سرویس حوزه انتخابیه
رییس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، مجلس با اشاره به تصویب ۴۰۰ هزار میلیارد تومانی بودجه عملیاتی سال آینده کشور، گفت:زمینه های ایجاد اشتغال در برنامه ششم هموار شده است.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۶

تصویب 400 هزار میلیارد تومانی بودجه عملیاتی سال آینده کشور/زمینه های ایجاد اشتغال در برنامه ششم  هموار شده است

حمیدرضا حاجی بابایی که به دعوت جبهه  مردمی نیروهای انقلابی در تاکستان حضور یافته بود؛ با بیان اینکه بودجه عملیاتی سال آینده 400 هزار میلیارد تومان مصوب شده است، گفت: با توجه به این بودجه، کشور با مشکل درآمدزایی روبه‌رو نیست، باید از هزینه‌های اضافی کاسته شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، در جمع مردم شهر تاکستان، افزود: امروز دنیا دارای دو قطب است که در یک سوی آن اسلام به رهبری ایران قرار دارد و در طرف مقابل رقبا که آمریکا سردمدار آن بوده اند، قرار گرفته است.

وی ادامه داد: استکبار جهانی به ویژه آمریکا فشارهای بسیاری بر ایران وارد می‌کند اما مردم کشور با تمام سختی‌های موجود از انقلاب دست برنداشتند؛ مردم از انقلاب اسلامی گله ندارند و این گله بر برخی مسؤولان وارد است که نظام جمهوری اسلامی را زیر سؤال می‌برند.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان خدمتگزار باید به نظام و مردم خدمت کنند و یکی از دلایل اصلی انقلاب این بود که درد دیگران، درد مسؤولان باشد.

حاجی‌بابایی با اشاره به جنگ جمل اضافه کرد: دلیل شکل‌گیری این جنگ افراد زیاده‌خواهی بودند که سهم بیشتری از بیت‌المال می‌خواستند اما امیرالمؤمنین علی‌(ع) دست رد به سینه آن‌ها زد و مقابل این افراد ایستادگی کردند که این کینه منجر به جنگ جمل شد و امروز فاصله طبقاتی موجود در جامعه با عدالت امیرالمؤمنین علی(ع) همخوانی ندارد که باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

رئیس کمیسیون ولایی مجلس ادامه داد: تمام تعاریف وقوانین برای ایجاد اشتغال و رفع بحران اشتغال از قبیل نیروی انسانی، صنعت و سرمایه مورد نیاز آماده کردیم، اما مشکلاتی که برخی به وجود می‌آورند موجب عدم رفع بحران اشتغال است.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: در سال 91 تمام بودجه عملیاتی کشور 104 هزار میلیارد تومان بود و بودجه عملیاتی سال آینده 400 هزار میلیارد تومان مصوب شده است، پس کشور با مشکل درآمدزایی روبه‌رو نیست، باید هزینه‌های اضافی کاسته شود.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رفع موانع موجود با جناح‌ بندی امکان پذیر نیست ، همه باید یک دل شوند و زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به مردم خدمت کنند و در این میان مشکل اساسی کشور این است، سیاست‌هایی که رهبر معظم انقلاب تعیین می‌کند، اجرایی نمی‌شود، که بایدمسؤولان این سیاست‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهند./

پایان پیام

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .