خاله فر

فدراسيون دو وميداني جمهوري اسلامي ايران – اخبار > رحمانی: برای همه رده های سنی برنامه ریزی کرده ایم/ حمایت ها مداوم خواهد بود

رحمانی: برای همه رده های سنی برنامه ریزی کرده ایم/ حمایت ها مداوم خواهد بودعضو سازمان تیم های ملی گفت: برای پشتوانه سازی در دو و میدانی در تمام رده های سنی برنامه ریزی کرده ایم و حمایت از ملی پوشان و افتخار آفرینان مداوم خواهد بود.علی رحمانی عضو سازمان تیم های ملی فدراسیون در خصوص برنامه ریزی های صورت گرفته برای تیم ملی نوجوانان کشورمان در گفت و گو با روابط عمومی اظهار داشت: پس از پایان رکوردگیری از برترین های نوجوانان که جمعه گذشته در تهران برگزار شد، رییس فدراسیون با اعضای سازمان تیم های ملی جلسه ای را تشکیل داد و در خصوص برنامه ریزی برای منتخبین نوجوانان کشورمان بحث و گفت و گو شد. در جریان این جلسه به توافق رسیدیم که به منظور ارتقای روحیه ورزشکاران و حمایت مالی از مدال آوران و مربیان آنها در خصوص کسب مدال پاداش هایی را در نظر بگیریم.

وی افزود: البته این حمایت ها تنها برای مدال آوران نیست، بلکه برای ورزشکارانی که رکوردهای آنها به حدنصاب های مورد نظر سازمان تیم های ملی نزدیک است نیز برنامه ریزی شده و قرار است مبلغی به عنوان حق الزحمه حضور در مراحل مختلف اردویی حتی به مربیان شان هم پرداخت شود.
قهرمان و رکورد دار پیشین پرتاب وزنه ایران در خصوص دیگر حمایت های فدراسیون دو و میدانی از ملی پوشان نوجوان گفت: رایزنی هایی در خصوص دعوت از مربیان خارجی برای تعدادی از رشته هایی که شانس کسب مدال توسط ملی پوشان ما بیشتراست صوورت گرفته که قرار است پس از بررسی این اقدامات هرچه زودتر عملی شود. بی شک حضور چند مربی خارجی برای پیشرفت ورزشکاران ملی ضرورت دارد و حتی روحیه وانگیزه آنها را برای کسب نتایج مطلوب مضاعف می کند.
رحمانی در پایان گفت و گویش تصریح کرد: مرحله بعدی رکوردگیری از برترین های نوجوانان در 15 اسفندماه برگزار خواهد شد و سعی خواهیم کرد تا نفرات برگزیده را برای مرحله نهایی که در فروردین ماه انجام خواهد شد، آماده کنیم. پس از رکوردگیری از برترین ها در مرحله نهایی، ترکیب اصلی تیم را معرفی می کنیم. البته در این مدت ورزشکاران به همراه مربیان شان در شهرهای خود و با حمایت فدراسیون و هیات های استانی تمرینات خود را پیگیری می کنند. این پشتوانه سازی و حمایت در رده سنی نوجوانان و جوانان ادامه خواهد داشت و برای حضور آنها در تیم ملی بزرگسالان نیز برنامه ریزی کرده ایم و امیدوارم شاهد کسب نتایج خوبی در رقابت های قهرمانی آسیا باشیم.

 

 

" آسان پرداخت، حامی دو و میدانی ایران"


١٦:٣٣ - يکشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٦٧٣٩    /    تعداد نمایش : ٤٠

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .