خاله فر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

صندوق سرمایه گذاری کشمش در شهرستان تاکستان ایجاد می شود

شناسهٔ خبر: 3894881 –
قزوین- رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: در راستای حمایت از تولید کنندگان و حل مشکل باغداران صندوق سرمایه گذاری کشمش در شهرستان تاکستان ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر متقی فرد صبح پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم  خرید محصول  و یارانه تولید کشمش که با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری، سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان و مدیران برگزار شد اظهار کرد: این صندوق متعلق به باغداران و بهره برداران تاکستانی است که با عضویت درآن می توانند در جهت راه اندازی این صندوق؛ جهاد کشاورزی را در این امر یاری دهند.

وی بیان کرد: سیاست جهاد کشاورزی؛ حمایت  عملی از باغداران و بهره برداران تولید کننده محصول کشمش است.

متقی فرد اضافه کرد: یکسری اقدامات حمایتی از تولید کنندگان کشمش در کشور انجام شده است که این روند تداوم خواهد داشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تاکید کرد: دستگاه های اجرایی باید همکاری لازم را با جهاد کشاورزی و تعاون روستایی در راستای دستورالعمل ابلاغیه برای خرید کشمش از تولید کنندگان داشته باشند.

متقی فرد تصریح کرد: در ابلاغیه جدید مبلغ ۵ هزار ریال یارانه به ازاری هر کیلوگرم و بصورت مستقیم به کشاورزان و باغداران محصول انگورو کشمش پرداخت خواهد شد.

وی یاد آور شد: محصول تولید شده کشمش باید تولید سال جاری باشد و خرید آن نیز از باغداران و کشاورزان انگور تا ۳۰ بهمن ماه سالجاری انجام می شود.

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .