خاله فر

جوان ترین بانوی دانشیار کشور عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تاکستان شد

قزوین – ایرنا – با صدور حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رتبه علمی دکتر هاجر پاکیاری عضو هیات علمی گروه آموزشی حشره شناسی واحد تاکستان به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان، پاکیاری با ارتقای درجه علمی از استادیاری به دانشیاری به عنوان نوجوان ترین بانوی دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در کشور معرفی شد.
در حکم میرزاده به دکتر پاکیاری آمده است: با توجه به پیشنهاد کمیته منتخب واحدتاکستان درباره ارتقای مرتبه سرکار عالی به دانشیاری، موضوع در نود و یکمین نشست هیات ممیزی دانشگاه مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.
در ادامه می خوانیم: ضمن تبریک، به موجب این حکم به مرتبه دانشیاری گروه آموزشی مربوطه در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا یافته و امیدواریم در مرتبه جدید نیز با تائیدات خداوند تبارک و تعالی منشاء خدمات بهتر و ارزشمندی به نظام مقدس جمهوی اسلامی ایران و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گام‌های موثری بردارید.
براساس این گزارش، دکتر پاکیاری عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان دارای مدرک دکتری تخصصی حشره شناسی است.
در کارنامه علمی و پژوهشی این عضو هیات علمی بیش از 27 مقاله ISI، ارائه بیش از 30 مقاله در کنفرانس های بین المللی خارجی و داخلی، مجری 7 طرح پژوهشی، عضو استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان، همکاری با اعضای هیات علمی دانشگاهای برتر دنیا و نوشتن بیش از 10 مقاله دیده می شود.
7389/8054*خبرنگار: نسرین رحیمی** انتشار دهنده: رضا اسدی

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .