خاله فر

نفرات برتر دوصحرانوردی قزوین معرفی شدند

قزوین – ایرنا – رئیس هیات دو و میدانی استان قزوین گفت: رقابت های انتخابی دو صحرانوردی استان با شناخت و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

حسن جوادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه ورزشی 15 هزار نفری سردار آزادگان قزوین برگزار شد.
این مسئول ورزشی ادامه داد: این دوره از رقابت ها در رده نوجوانان رضا پوربابائی از آبیک، ابوالفضل خوینی از محمودآباد و مهدی رزاق زاده از قزوین به عنوان های نخست تا سوم دست یافتند.
وی ادامه داد: در رده سنی جوانان نیز محمدحسن مظفرنیکو از تاکستان، مهدی عرفان پور از قزوین و امیر زارعیان از اقبالیه اول تا سوم شدند.
جوادی اضافه کرد: در رده بزرگسالان نیز علی رستمی از البرز اول شد و حسن بابائی از قزوین و علی مهدی از خوزنین بوئین زهرا به ترتیب دوم و سوم شدند.
به گفته وی، این دوره از رقابت ها که به منظور شناخت نفرات برتر انجام شد، شرکت کنندگان نوجوان مسافت 6 کیلومتر، جوانان 8 کیلومتر و بزرگسالان نیز 12 کیلومتری تعیین شده را طی کردند.
جوادی در پایان با اشاره به اعزام نفرات اول تا چهارم هر رده سنی به رقابت های قهرمانی کشور، یادآور شد: امیدواریم با برگزاری رقابت های انتخابی استان استعدادهای برتری را شناسایی و در نهایت نیز شاهد درخشش آنان در عرصه های مختلف ورزش کشور و میدان های بین المللی باشیم.
6101/8054 * خبرنگار: هادی درزی رامندی** انتشار دهنده: رضا اسدی

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .