خاله فر

تیم قزوین به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ب دست یافت.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ب روزهای 26 و 27 مهرماه در شهر سریش آباد استان کردستان برگزار شد و در پایان تیم قزوین به عنوان قهرمانی دست یافت.

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

1- قزوین 2- آذربایجان شرقی 3- کردستان 4- ایلام 5- گیلان 6- کرمان 7- فارس 8- اصفهان 9- آذربایجان غربی 10 زنجان

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فینال: قزوین 6- آذربایجان شرقی 4
رده بندی: کردستان 7- ایلام 3
مقام پنجم: گیلان 7- کرمان 3
مقام هفتم: فارس 6- اصفهان 3
مقام نهم: آذربایجان غربی 5- زنجان 3

نتایج دیدارهای مقدماتی:

گروه الف:
دور پنجم:
کردستان 8- آذربایجان غربی 2
قزوین 8- فارس 2
دور چهارم:
گیلان، برنده 5- فارس 5 (امتیاز مثبت 25 به 20 به سود گیلان)
قزوین 10- آذربایجان غربی صفر
دور سوم:
گیلان 7- آذربایجان غربی 3
قزوین 7- کردستان 3
دور دوم:
قزوین 7- گیلان 3
کردستان 8- فارس 2
دور اول:
کردستان 6- گیلان 4
فارس 7- آذربایجان غربی 3
رده بندی تیمی در گروه: 1- قزوین 2- کردستان 3- گیلان 4- فارس 5- آذربایجان غربی

گروه ب:
دور پنجم:
اصفهان 7- زنجان 3
ایلام، برنده 5- کرمان 5 (امتیاز مثبت 24 به 22 به سود ایلام)
دور چهارم:
آذربایجان شرقی 8- ایلام 2
کرمان، برنده 5- زنجان 5 (امتیاز مثبت 22 به 21 به سود کرمان)
دور سوم:
آذربایجان شرقی، برنده 5- زنجان 5 (امتیاز مثبت 26 به 17 به سود آذربایجان شرقی)
کرمان، برنده 5- اصفهان 5 (امتیاز مثبت 26 به 19 به سود کرمان)
دور دوم:
آذربایجان شرقی 6- کرمان 4
ایلان 7- اصفهان 3
دور اول:
آذربایجان شرقی 7- اصفهان 3
ایلام 6- زنجان 4
رده بندی تیمی در گروه: 1- آذربایجان شرقی 2- ایلام 3- کرمان 4- اصفهان 5- زنجان

رده بندی انفرادی:
57 کیلوگرم: 1- سینا طاهرخانی (قزوین) 2- حمید کیوان (ایلام) 3- علیرضا حیدری (کردستان)
61 کیلوگرم: 1- رضا انتظاری (کردستان) 2- ابراهیم باباخانی (زنجان) 3- محمد بصیری (قزوین)
65 کیلوگرم: 1- حسین کرمی (قزوین) 2- مجید زارعی (کردستان) 3- علی غلامی (آذربایجان شرقی)
70 کیلوگرم: 1- امیر طاها برغدای (کرمان) 2- مبین گراوند (ایلام) 3- محمدرضا عسگرپور (فارس)
74 کیلوگرم: 1- سهیل پرسته (گیلان) 2- محمدرضا شهباز زاده (آذربایجان شرقی) 3- هادی شرفبیانی (کردستان)
79 کیلوگرم: 1- امیررضا طاهرخانی (قزوین) 2- شکور فاتحی (کردستان) 3- سالار زمانی (آذربایجان شرقی)
86 کیلوگرم: 1- علی شیران (اصفهان) 2- علی بیگلری (قزوین) 3- رضا مجیدی مقدم (کردستان)
92 کیلوگرم: 1- علیرضا صفویه (قزوین) 2- حسین رضا حاجیان (کردستان) 3- علیرضا پوراسد (آذربایجان شرقی)
97 کیلوگرم: 1- پویا افشار (گیلان) 2- امیرحسین لایق (آذربایجان شرقی) 3- محمد امین عزیزی زاده (ایلام)
125 کیلوگرم: 1- ابوالفضل رستم پور (گیلان) 2- محمدرضا داداشی (زنجان) 3- امیرمحمد طاهرخانی (قزوین)

لینک دانلود
حجم فایل
دیدگاه شما

شما باید وارد سایت شده باشید تا بتوانید دیدگاه خود را ثبت کنید .