خاله فر

«ساعت 5 عصر » روی پرده سینما ارشاد تاکستان

فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر » با موضوع کمدی اجتماعی به کارگردانی مهران مدیری به روی پرده سینما ارشاد تاکستان خواهد شد .
به گزارش روابط عمومی اداره ارشاد شهرستان تاکستان آقای علی رحمانی مسئول سینما ارشاد تاکستان با اعلام این خبر گفت : ساعت ۵ عصر فیلمی کمدی، اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی مهران مدیری ساختهٔ سال ۱۳۹۵ است.
وی ادامه داد : این فیلم توانست در روز اول اکران عمومی خود رکوردهای بسیاری را بشکند.
رحمانی با اشاره به اینکه « ساعت ۵ عصر، اولین فیلم سینمایی است که مهران مدیری کارگردانی می‌کند افزود : سیامک انصاری ، امیر جعفری ،آزاده صمدی ،رسول نجفیان
و نگین معتضدی و مهران مدیری از جمله هنر آفرینان این اثر هنری هستند
وی اشاره ای کوتاه به داستان این اثر هنری داشت و خاطر نشان کرد : داستان فیلم در سال ۱۳۹۲ اتفاق ا که با فضایی مدرن آغاز می‌شود.
مهرداد پرهام (سیامک انصاری) یک وکیل دادگستری است که به تنهایی در شمال شهر تهران زندگی می‌کند. نامزد او (آزاده صمدی) در فرانسه مشغول تحصیل است و او باید برای پرداخت قسط بانکی تا راس ساعت ۵ خود را به شعبه بانک برساند تا خانه اش را از مصادره شدن توسط بانک نجات دهد.
در این میان اتفاقات زیادی برای او می‌افتد که روند داستان را شکل می‌دهد و هر کدام نشانگر معضلات اجتماعی و ناهنجاری‌هایی است که هر روزه ما با آنها سر و کار داریم و شاید برایمان عادی شده است. از حضور و هجمه مردم در مترو برای سوار شدن تا شرایط نامساعد سفرهای درون شهری و بیمارستان‌های کشور….
رحمانی در پایان تمامی همشهریان عزیز تاکستانی را دعوت به تماشای این اثر هنری نمود.

لازم به توضیح می باشد که فیلم 5عصر از 18شهریور تا 30شهریور در سینما ارشاد تاکستان هر شب ساعت 20:00 روی پرده می رود.

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .