خاله فر

طاهرخانی در تذکری بیان کرد

لزوم انجام اقدام عملی از سوی دولت برای رفع فقر و بیکاری

نماینده تاکستان بر لزوم رفع مشکل فقر فراگیر و بیکاری از سوی دولت و عمل به وعده‌هایش در این رابطه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، بهمن طاهرخانی پیشه در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس با انتقاد از عدم توسعه شهری و شهرسازی نامناسب بر لزوم حمایت از صندوق توسعه کشمش برای نجات کشاورزان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه به دلیل احداث سدها و کانال ها اراضی پایین دستی و باغات شهرستان تاکستان از کمبود آب رنج می برند باید به این وضعیت رسیدگی شده و حقابه مردم پرداخت شود چون این روند قتل عام مردمی است که زندگی شان بر پایه کشاورزی استوار شده است.

وی با انتقاد از ناتمام ماندن برخی از پروژه های شهری به دلیل ناچیز بودن درآمدن استان ها بر لزوم عدالت همه جانبه سیاسی و اقتصادی در تقسیمات استانی تاکید کرد و گفت که با رعایت نشدن عدالت فاصله شهرهای بزرگ و کوچک همچون فاصله بین افراد غنی و فقیر شده است. طبیعتا جز با تغییر نگاه و حمایت عادلانه و استفاده از ظرفیت مدیران جوان نمی توان امیدی به تغییر این وضعیت داشت.

طاهرخانی همچنین توجه به پتانسیل های فرهنگی گردشگری کشور را امری ضروری خواند و گفت: مردم میراث دار زبان های دوران گذشته هستند که لازم است با کمک و توجه دولت در ایجاد مراکز فرهنگی از نابودی این آثار جلوگیری کرد.

وی در پایان خواستار توجه دانشگاه آزاد شد و گفت: این دانشگاه به دلیل سوء مدیریت ها نتوانسته جایگاه دانشجویان را استحکام ببخشد و به همین دلیل روز به روز شرایط سختی به آنها تحمیل می شود.

انتهای پیام

لینک دانلود
حجم فایل

دیدگاه ها بسته شده اند .